KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12471040
nr 1247 1040
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Vinterlandskap", Signerad. Olja på duk, 55x65
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:04:04
7/4 19:45:09
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano